Інтеграційний центр Замлиння

 

"Інтеграційний центр Замлиння" - це позашкільний заклад для відпочинку та рекреації, створений з благородною метою інтеграції молоді сусідніх країн. У першу чергу це Україна, Білорусь та Польща. У майбутньому перелік країн неодмінно розшириться.

Насичене дозвілля та відпочинок, зміцнення здоров'я, задоволення інтересів і духовних потреб дітей, молоді та дорослого населення у позанавчальний період - все це пропонує Інтеграційний  центр Замлиння, що знаходиться у мальовничому куточку Волині. Поєднання найважливіших факторів, таких як чисте повітря,  прекрасна природа, наближеність до цивілізації, а саме розташований неподалік кордон з Польщею, роблять Замлиння не тільки інвестиційно привабливим місцем, але й доступним для бажаючих духовно збагатитися, отримати приємні і неодмінно корисні знайомства, та й просто чудово провести час.

Засновником Центру є Релігійна Місія "Карітас-Спес» Луцької дієцезії Римсько-католицької церкви.

Основним завданням Центру є організація відпочинку, культурно-масової та спортивної роботи. І все це з урахуванням релігійних, національних, культурно-історичних традицій, загальнолюдських духовних досягнень і цінностей.

Дирекція Центру забезпечує необхідні умови для повноцінного відпочинку дітей, молоді та дорослих, розвитку їх творчих здібностей, занять фізичною культурою і спортом, туризмом, природоохоронною і краєзнавчою роботою, суспільно корисною працею.

Sponsorzy

Римсько-католицька парафія Святого Домініка в Туробіні
Парафія Матері Божої Помічниці Вірних у Грубешеві
Парафія Матері Божої Помічниці Вірних у Перемишлі

Контакти

 
Відпочинково-рекреаційний Центр Замлиння

вул. Леніна, 53
с. Замлиння
Любомльський район 
Волинська область, 44354